"Išmanioji jūra" studijų regatoje '17

Kovo 3 d. Klaipėdos kultūros fabrike vyks studijų paroda „Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA‘17“, kurioje dalyvaus ir Klaipėdos universiteto Jūros mokslų ir technologijų centro mokslininkai, pristatysiantys išmaniosios jūros akademiją moksleiviams „SMARTSEA.LT“.

Oficialus organizatorių kvietimas:

Kovo 3 d. 10-17 val. kviečiame dalyvauti pirmą kartą Klaipėdoje organizuojamoje STUDIJŲ PARODOJE. Klaipėdos miesto savivaldybė drauge su aukštosiomis ir profesinėmis Klaipėdos mokyklomis susivienijo bendram renginiui „Klaipėda – jaunimo uostas. STUDIJŲ REGATA‘17“, kurio tikslas – kviesti Vakarų Lietuvos moksleivius mokytis, studijuoti, siekti karjeros ir kurti savo gyvenimą Klaipėdoje. Renginio globėjas – miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Skirtingose erdvėse įsikurs aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai, kurie mielai atsakys į visus klausimus. Taip pat savo sėkmės istorijomis dalinsis žymūs klaipėdiečiai. Vyks ir paskaitos moksleiviams aktualiomis studijų ir karjeros planavimo temomis, darbdavių prisistatymai ir diskusijos apie miesto perspektyvas. Vyks ir seminaras mokytojams (Mokytojams seminarą ves žurnalo „Reitingai" vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas).

RENGINYS NEMOKAMAS.

Sekite naujienas FB puslapyje ir sužinokite visą naujausią informaciją.