Kontaktai

Darbuotojų kontaktai
Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas
prof. dr. Darius Daunys
Direktorius / Vyriausiasis mokslo darbuotojas
+370 46 398899 darius.daunys@jmtc.ku.lt
prof. dr. Sergej Olenin
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
+370 46 398847 sergej.olenin@jmtc.ku.lt
prof. dr. Marijonas Bogdevičius
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
- marijonas.bogdevicius@vgtu.lt
dr. Jonathan Dan Minchin
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
- moiireland@yahoo.ie
prof. dr. Gerald Schernewski
Vyriausiasis mokslo darbuotojas
- gerald.schernewski@jmtc.ku.lt
dr. Ričardas Paškauskas
Vyresnysis mokslo darbuotojas
- ricardas.paskauskas@jmtc.ku.lt
doc. dr. Loreta Kelpšaitė-Rimkienė
Vyresnioji mokslo darbuotoja
+370 46 398855 loreta.kelpsaite@jmtc.ku.lt
doc. dr. Anastasija Zaiko
Vyresnioji mokslo darbuotoja
- anastasija.zaiko@jmtc.ku.lt
doc. dr. Martynas Bučas
Mokslo darbuotojas
+370 46 398878 martynas.bucas@jmtc.ku.lt
doc. dr. Audrius Senulis
Mokslo darbuotojas
+370 46 398954 audrius.senulis@ku.lt
doc. dr. Andrius Šiaulys
Mokslo darbuotojas
+370 46 398878 andrius.siaulys@jmtc.ku.lt
lekt. dr. Diana Vaičiūtė
Mokslo darbuotoja
+370 46 398877 diana.vaiciute@jmtc.ku.lt
doc. dr. Mindaugas Žilius
Mokslo darbuotojas
+370 46 398858 mindaugas.zilius@jmtc.ku.lt
lekt. dr. Sergej Jakovlev
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
- s.jakovlev.86@gmail.com
lekt. dr. Marija Kataržytė
Jaunesnioji mokslo darbuotoja
+370 46 398879 marija.katarzyte@jmtc.ku.lt
lekt. Tomas Eglynas
Jaunesnysis mokslo darbuotojas
+370 46 398670 tmse@inbox.lt
lekt. dr. Igor Kozlov
Mokslo darbuotojas
Eglė Navickienė
Administratorė
+370 46 398898 egle.navickiene@ku.lt